Mega Book Collection – do pobrania ZA DARMO !

Mega Book Collection

Dla fanów konsoli Sega Mega Drive (i nie tylko) mam ciekawą informację. Irlandzkie wydawnictwo Greyfox Books udostępniło książkę zatytułowaną:
"Mega Book Collection". Pierwotnie tytuł ten miał zostać wydany w formie papierowej, lecz według informacji krążących po sieci (może to być Fake News!) pojawili się smutni ludzie od praw autorskich i zaczęli warczeć. Darren Doyle (pomysłodawca projektu) nie chciał, żeby ukończone już dzieło leżakowało bez większego sensu na dysku i postanowił oddać je za darmo miłośnikom retro sprzętu SEGA.

Mega Book Collection – A Visual Guide to Sega Mega Drive - to prawie trzystu stronicowa księga, której treść jest mocno ukierunkowana na gry. Znajdziecie w niej (oczywiście po angielsku) opisy kilkudziesięciu tytułów, zgrabnie posegregowane dla konsoli Mega Drive / Genesis oraz przystawek MegaCD/SegaCD i Sega 32x. Poza tym jest też, jak na publikacje tego typu przystało, historia samej konsoli oraz jako bonus wywiad ze współzałożycielem "Core Design" Chrisem Shirgleyem.


 

Powiązane posty

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments